Lenovo Type-C 65W Standard AC Adapter (USB Type-C) (4X20M26272)
Elan kodu: 243500
Kateqoriya Elektronika
Kompüter aksesuarları
Qiymət 130 Azn
Lenovo Type-C 65W Standard AC Adapter — USB-C Şarj Cihazı
Bütün məhsullara 1 il rəsmi zəmanət
ƏDV geri al
Lenovo Orijinal 65W USB-C Adapter
Brend: Lenovo
Model: 4X20M26272
Qiymət: 130 AZN
Məhsul növü: USB Type-C enerji adapteri
Əsas Texniki Göstəricilər
Güc: 65W sürətli şarj
Port: USB Type-C
Giriş gərginliyi: 100–240V
Dizayn: Kompakt və daşınması rahat
Qoruma: Gərginlik və qısaqapanma qoruma sistemləri
Rəng: Qara
Uyğunluq
Lenovo ThinkPad modelləri və USB-C ilə enerji alan digər cihazlar
Təyinat
Noutbuk və mobil cihazlar üçün təhlükəsiz, sürətli və sabit enerji təchizatı.
Teqlər
Lenovo adapter, 65W şarj cihazı, USB-C charger, ThinkPad adapter, sürətli şarj, noutbuk adapteri, orijinal Lenovo enerji bloku, lenovo ,adapter, 4X20M26272
Malın tipi: Kabellər və adapterlar
Yeni: Bəli
CAUTECH
Bakı şəhəri
0775437XXXnömrəni göstər
Tarix: 12.02.2026
  • Sil
Monitor kronşteyni
55 Azn
Lenovo adapterləri
25 Azn
PSU extensions red sleeved cable
1x 24 pin motherboard cable 1x 6 pin pci e cable 2x molex to sata cable tək tək satılmır yalnız komplekt şəklində Malın tipi: Digər
20 Azn
Thermaltake TH360 ARGB Sync Snow Edition – All-in-One Maye Soyuducu (TDP 305W, ARGB, Ağ Dizayn) Thermaltake TH360 ARGB Snow Edition, estetik və performansı birləşdirən ağ rəngli 360mm radiatorlu AIO soyuducu sistemidir.
200 Azn
IN01A Yedək Lithium-Ion BATAREYA  BTRY-IN01-A
59 Azn
Lenovo 20V, 2A adapteri
Lenovo 20V/2A orijinal adapter Malın tipi: Kabellər və adapterlar
15 Azn
Vertical dual monitor stand
Vertical ikili monitor tutacağı Uyğun monitor ölçüləri: 17"-32" diaqanal Maksimum ağırlıq - 16 kg Hündürlük: 1 ci qol 25 sm, 2 ci qol 40-65 sm VESA ölçüləri: 75*75 - 100*100 mm Horizontal dönmə: 360° Vertikal
140 Azn
CPU TermoPad Maxtor AP-14 thermal pad-120*120*1.0mm
CPU thermal pad Maxtor AP-14 120*120*1.0mm Maxtor AP-14, CPU və GPU kimi yüksək temperaturlu komponentlər üçün nəzərdə tutulmuş yüksək məhsuldarlıqlı termal pad seriyasıdır. 120×120×0.1mm ölçüsü çox nazik bir təbəqədir
37 Azn
15.6 LED ekran
15.6 led ekran 40 pin ustden cixma Malın tipi: Monitorlar və ekranlar
55 Azn
HDMI to USB Audio Video Capture Card
Tip - Hdmi-dan USB-yə görüntü çevirici Əməliyyat sistemləri - Windows/Mac/Android (Bütün Video redaktor programlarını dəstəkləyir) Video giriş - 4K 30Hz Video Çıxış - 2K Full Hd Məhsullar yenidir Köçürmə yolu ilə ödəniş
15 Azn
RAM Corsair Vengeance 16GB 2x8GB 3200 Mhz
199 Azn
Pc kompüter üçün Ddr2 Ram
10 Azn
Gigabyte GT 1030
Gigabyte GT 1030 videokart 2GB GDDR5 Base Clock: 1228 MHz Boost Clock: 1468 MHz Memory Clock: 1502 MHz DirectX 12 (12_1) OpenGL 4.6 / OpenCL 3.0 / Vulkan 1.4 Əlavə qidalanma tələb olunmur Tövsiyə olunan PSU: 250W və
85 Azn
Thunderbolt 4 8K 60Hz kabeli