Profnastil dam örtüyü

Elan kodu: 208128

Kateqoriya inşaat malları
Dam örtükləri

Qiymət 4 Azn

Elanın Sahibi
Bakı şəhəri
0502246XXXnömrəni göstər

İki aydi alınıb üstünde surp deşikleri var şekilde açıq aydın görünür. Bir edednin qiyməti 11 manatdı.biri 3 kv di. Ölçüleri hün 2.55 *1.16 . 20 eded var yəni 60 kv.
Malın növü: Tikinti materialları
Malın tipi: Dam örtükləri


Tarix: 03.10.2025

Profnastil dam örtüyü
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Dam örtüyü Onduline

Azbes deyil Ondunile firması Yumşağ dam örütüyü Hamısının üstendə ştampı var firmanın Ölçü: - 1 metr x 2 metr- yəni biri 2 kv metr Çəki:6-7 kq Yaşıl reng 70 dənə var(140kv. Metr) Alınıb istifadə olunmuyub həyətdə qalıb

16 Azn
Dam örtükləri ucuz keyfiyyətli

Master İnşaat Dam örtükləri topdan ve perakende satiw merkezi.ve pewakar ustalarmiz terefinden ucuz qiymetlerle qurawdirilmasi.evlerinizi bize ehtibar edin ve esil keyfiyyetden yararlanin. ve istenilen olcude sifariw

Dam Örtüklərinin Satışı və Təchizatı

Dam Örtüklərinin Satışı və Təchizatı Tikinti layihələri üçün yüksək keyfiyyətli dam örtükləri təqdim edirik. Məhsullarımız hava şəraitinə davamlı, estetik görünüşlü və uzunmüddətli istifadə üçün nəzərdə tutulub. Məhsul

Şok kampaniya Dam Örtükləri

Çatdırılma Xidməti ilə Dam Örtükləri! Şok kampaniya davam edir! Metal kirəmit Profnastil Dam aksesuarları Sərfəli qiymətlər sizi gözləyir.

2.5 Azn
Endirimli Dam ortuklerinin satışı

Metal Dam ortuklerin topdan ve perakende satiw merkezi.ve pewakar ustalarmiz terefinden ucuz qiymetlerle qurawdirilmasi.evlerinizi bize ehtibar edin ve esil keyfiyyetden yararlanin. ve istenilen olcude sifariw vermek

Şirkət2.5 Azn
Şok endirimli Dam ortuklerinin satışı

Metal dam örtükləri üzrə zavod istehsalı! Topdan və pərakəndə satış! Zavodumuzda yüksək keyfiyyətli, müxtəlif model və rəng seçimi ilə metal dam örtüklərinin istehsalı həyata keçirilir. İstədiyiniz ölçüdə və formada

Şirkət2.5 Azn
Cerepitsa dam örtüyü

Çerepitsa dam örtükləri satışdadır. Müxtəlif qiymət və keyfiyyət kateqoriyalarında təqdim olunur. Məhsullar dəqiq qalınlıq göstəriciləri ilə təklif edilir. Məhsul Məlumatları - Dəqiq qalınlıq göstəriciləri təqdim olunur

Dam örtüklərinə xüsusi endirimlər

Kampaniya Başladı! Dam örtüklərinə xüsusi endirimlər! Ev tikirsiniz? Obyektinizi yeniləyirsiniz? İndi dam örtüklərini sərfəli qiymətlərlə əldə edin. Keyfiyyət zəmanəti Geniş rəng seçimi Topdan və pərakəndə

Dam örtüyü

Dam örtüyünü satşi her reg var aksusar var buyrun catrlma pulsuz aksusarn sexde hazramasi Malın növü: Tikinti materialları Malın tipi: Dam örtükləri Çatdırılma: Bəli

Şirkət3 Azn
Ucuz Dam örtükləri Pulsuz quraşdırma

Dam örtükləri topdansatış istədiniz zövqə uyğun şok endirim istədiniz qalınlığı isdədiyniz rəg Adamat Profnastil Çelipisa Tiqola Geramit Porkarbinat Hərşey bizdə ünvan dərəgul Baksol yol isaoglu dam örtüyü Kanıyok 1

4 Azn
ucuz Dam örtükləri

Dam örtüklərin hazırlanması və qurlaşdırılması. Sizin ucun en munasib ve keyfiyyetli.İsdənilən qalınlıqda uzunluqda modeldə var.isdenilən ölcüyə kəsirik.hər rənk var aksusarlarin düzəlməsi zavoda hazirlanir.Sizin ucun

Şirkət4 Azn
Dam örtükləri ucuz pərakəntə satışı

Master İnşaat olaraq Dam örtuklerinin topdan və pərakəndən satşi.Bütün dam örtüklərimiz rəngdə, dizayn və ölçülərinə görə sizin istəyinizlə ən keyfiyyətli materiallarla hazırlanır və sizə təhvil verilir.Dam örtüklərin

3 Azn
Dam örtükləri

Master İnşaat Dam örtükləri topdan satiw məntəqəsi hər ölçüye profnastil ve çerepitça movcuturd catdirlima var.işimizin peşakaryiq Malın növü: Tikinti materialları Malın tipi: Dam örtükləri Çatdırılma: Bəli

4 Azn
Dam ortuklerinin satışı

Her nov dam ortuklerinin Topdan ve perakende #trend #tiktokaz #tiktokazerbaycan Dam Örtükləri: Profnastil və Çerepiça - Dayanıqlı və estetik seçimlər! Evinizin və obyektinizin qorunması və görünüşü üçün keyfiyyətli dam

Şirkət2.5 Azn
Metal dam örtükləri

Dam örtükləri topdansatış istədiniz zövqə uyğun şok endirim istədiniz qalınlığı isdədiyniz rəg Adamat Profnastil Çelipisa Tiqola Geramit Porkarbinat Qalınlığlar <>0.35mm <>0.38mm<> 0.40mm<> 0

Şirkət2.5 Azn
Dam örtükləri

Salam Hörmətli Müştərilər Hər növ və rəng uyğun ÇEREPİSTA və PROFNASTİL SATIŞI - MODELLƏRİ Profnastil MONTERREY ADAMANTE RUNO VİKTORİYA Almaniya -Euroruruk Türkiyə -Tatasteel Finlandiya -Ruukki Ruminiya -Bilka Ukraniya.

Şirkət2.4 Azn

dam örtükləri mebeller tezbazar.az qiymetleri kosmetika mehsullari ucuz notebook iphone qiymeti telefon kreditle zapcast ikarus ehtiyat hisseleri honor telefon legion go armani