Qida bloku Zalman 600w ZM600-LXII
Elan kodu: 81231
Kateqoriya Elektronika
Kompüter aksesuarları
Qiymət 95 Azn
Yeni Çatdırılma Kredit Köçürmə
Zalman Power supply ZM600-LXII (500W) PSU, 600W, Active PFC, 85%, 200-240V, EU Qida bloku
BrandZalman
ModelZM600-LXII [600W]
Type ATX 12V Ver2.31
Product Dimensions150(L) x 140(W) x 86(H)mm
80PLUS CertificationsMax 85% @ 230VAC, Typical Load
Fan Size120mm
Operation Temperature0~40℃