Televizor LG 55NANO80T6A
Elan kodu: 149510
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 1 199 Azn
LG 140Ekran NanoCell 2024 Model
Tam orjinal rəsmi məhsul
Nağd Qiymət 1199
1il rəsmi zəmanət
Birkart Və Leo taksit kartları kecərlidi%
Ünvan 28may Azadlıq pr,97A (ABŞ səfirliyi yaxınlıqı)
Catdırılma və quraşdırılma mümkündür
Xüsusiyyətlər
İstehsalçı
LG
Ekranın diaqonalı
55" (140 sm)
Ekran icazəsi
4K UHD (3840 × 2160)
TV texnologiyası
LED
Ekran filtr texnologiyası
NanoCell
İşıqlandırmanın növü
Direct LED
Əməliyyat sistemi
WebOS
HDR formatı
HDR10, HLG
Tezlik
60 Hz
Smart TV
Var
Səs sistemi
Dolby Digital
Səs gücü
20 Vt
Dinamiklərin sayı
2
Simsiz qoşulma imkanı
Bluetooth, Wi-Fi
Səsli idarəetmə
Dəstəklənən girişlər
HDMI x3, USB x2, Ethernet (RJ-45)
DLNA
HDMI
3
USB
TV tuner
Ölçülər (altlıqsız) (E × H × D)
123.5 × 71.5 × 5.75 sm
Ölçülər (altlıqla) (E × H × D)
VESA montaj standartı
300 × 300 mm
İstehsalçı ölkə
Polşa
İstehsal tarixi
Çəki (altlıqla)
14.1 kq
Çəki
14 kq
Zəmanət
12 ay
Komplektasiya
1x pult, 1x TV ayaqlari, naqil, televizor
Rəng
Qara
İntellektual səs tanıması
Tövsiyə olunan baxış məsafəsi
1.7 m
LG 55NANO80T6A
Malın növü: Televizorlar
Marka: LG
Ekran növü: NanoCell
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 139 sm (55")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli
Nömrə 1 Elektronika
Bakı şəhəri
0706342XXXnömrəni göstər
Tarix: 03.05.2026
Televizor LG 55NANO80T6A
  • Sil
Televizor JVC
380 Azn
Televizor Samsung QE55QN70FAU
1600 Azn
Televizor Samsung QE55Q8FAAUXRU
1599 Azn
Televizor Shivaki
200 Azn
Tüner İPTV DREAMSTAR
59 Azn
Smart TV Shivaki 109
Shivaki Məhsullarin butun Modelleri Var Malın növü: Televizorlar Marka: Shivaki Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 109 sm (43") Yeni: Bəli Çatdırılma: Bəli
360 Azn
Televizor TCL QD-MiniLED 55C6K
Tezlik diapazonu, Hz: 144 HZ Ekran icazəsi: UHD (3840x2160) Səs gücü: 40 W Zəmanət müddəti 1il Rəsmi _ Məhsullar anbardan çatdırılır Bütün məhsullar tam baglı upakofkada olur Hər bir məhsula rəsmi servis zəmanəti
Televizor Samsung
İşləkdi samsunq Malın növü: Televizorlar Marka: Samsung Ekran növü: LED
100 Azn
Televizor Shivaki
170 Azn
Televizor Samsung
Ela işleyir yenisi alinacaq deye satilir Malın növü: Televizorlar Marka: Samsung Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Ultra HD (4K) Diaqonal: 139 sm (55") Smart: Bəli
600 Azn
Televizor LG
Androiddi teze hediyye edilib Tek televizordu pult Malın növü: Televizorlar Marka: LG Ekran növü: Plazma Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 82 sm (32") Smart: Bəli