Televizor LG 55NANO80T6A
Elan kodu: 162414
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 1 089 Azn
Kredit ve barter yoxdur
Malın növü: Televizorlar
Marka: LG
Ekran növü: NanoCell
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 139 sm (55")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli
Pasa
Bakı şəhəri
0705878XXXnömrəni göstər
Tarix: 30.05.2025
Televizor LG 55NANO80T6A
  • Sil
Televizor Bravis
269 Azn
TCL 140 ekran Smart 4
TCL 140 Ekran Smart 4K TV Tcl 140ekran Smart 4 İkinci əl, ideal vəziyyətdədir Heç bir problemi yoxdur – donma, qızma YOXDUR Tam işlək, yoxlanılıb, keyfiyyət 100% Xüsusiyyətlər: • 55" (140 ekran) • 4K UHD görüntü
599 Azn
Televizor Hisense 50A6N
Hisense 50A6N – Smart TV ilə evində kinoteatr keyfi! 50" (127 sm) geniş ekran 4K Ultra HD görüntü keyfiyyəti HDR dəstəyi – daha canlı və real rənglər Smart TV – YouTube, Netflix və digər tətbiqlər Sürətli və rahat
639 Azn
Televizor TCL QD-MiniLED 55C6K
Tezlik diapazonu, Hz: 144 HZ Ekran icazəsi: UHD (3840x2160) Səs gücü: 40 W Zəmanət müddəti 1il Rəsmi _ Məhsullar anbardan çatdırılır Bütün məhsullar tam baglı upakofkada olur Hər bir məhsula rəsmi servis zəmanəti