Televizor LG 55UT81006LA.AMCN
Elan kodu: 139692
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 1 050 Azn
İstehsalçı
LG
Ekranın diaqonalı
55" (140 sm)
Ekran icazəsi
4K UHD (3840 × 2160)
TV texnologiyası
LED
Ekran filtr texnologiyası
İşıqlandırmanın növü
Direct LED
Əməliyyat sistemi
WebOS
HDR formatı
HDR10, HLG
Tezlik
60 Hz Televizor LG 55UT81006LA.AMCN
Malın növü: Televizorlar
Marka: LG
Ekran növü: LED
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 139 sm (55")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli
Huseyn Shop
Bakı şəhəri
0503495XXXnömrəni göstər
Tarix: 26.03.2025
Televizor LG 55UT81006LA.AMCN
  • Sil
Televizor LG
Gunka88 Televizor işləkdir smart deyil Qiymət 100 manat Ünvan kənd əhmədli K8519 Malın növü: Televizorlar Marka: LG Ekran növü: LED Ekran icazəsi: HD Diaqonal: 81 sm (32")
100 Azn
Televizor LG 50UQ80001LA
LG 50UQ80001LA – 50" Smart 4K UHD İkinci əl – ideal vəziyyətdə Pultları belə demək olar işlənməyib Karopkası + ayaqları tam komplekt Eyni modeldən 5 ədəd mövcuddur Restoranlar, çay evləri və PlayStation
649 Azn
Smart TV LG 65QNED86A6A
Brend: LG Əməliyyat sistemi: webOS 25 Televizorun növü: Smart televizor İdarəetmə: elektron Diaqonal: 65" (165.0 sm) Ekran icazəsi: 3840 x 2160 (4K Ultra HD) Ekran növü: QNED Tezlik (Hz): 144 Prosessor: α7 4K
2299 Azn
Televizor Samsung
Samsunq 117 Ekran Qesey Vəziyətdədi Led Ekrandi YouTube yoxdu Samsunq 117 Qeyd Çatdırılma var Unvana Malın növü: Televizorlar Marka: Samsung Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 117 sm (46") Çatdırılma:
271 Azn
Televizor JVC smart 82
179 Azn
Televizor Taube
290 Azn
Televizor Hoffmann
169 Azn
Televizor Hisense MiniLED 65U7Q
Hisense MiniLED 65U7Q Hisense MiniLED 65U7Q – Premium görüntü, şok qiymət! Qiymət: 1399 AZN 65" (164 sm) MiniLED ekran – yüksək parlaqlıq, dərin qara rənglər QLED (Quantum Dot) – canlı və real rənglər 144Hz Gaming