Televizor LG Smart 55UT81006LA 2024
Elan kodu: 126166
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 999 Azn
Model kod:Lg 55UT81006LA 8-ci seria
Bahali miska pultla
Tvni seslede idare etmek mumkundu
Coxx Nazik ince( ultraslim) modeldi
Biz en ucuz qiymete satiriq
1 il resmi zamanet
Qiymet sondu
Qeyd:Satisda topdan satis qiymetinnen ucuz,her olcude,her model televizorlar ve meiset texnikasi var
Malın növü: Televizorlar
Marka: LG
Ekran növü: OLED
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 139 sm (55")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Eldar
Bakı şəhəri
0503470XXXnömrəni göstər
Tarix: 18.04.2025
  • Sil
Televizor Grundig
82 smart Tv Yotube Neftlix Var Ünvana çatdırılma var Səliqəli islemib Malın növü: Televizorlar Marka: Grundig Ekran icazəsi: HD Diaqonal: 82 sm (32") Çatdırılma: Bəli
151 Azn
Televizor Hoffmann
Hoffman 82 Ekran Smart tv Hoffmann Malın növü: Televizorlar Marka: Hoffmann Ekran növü: LED Diaqonal: 82 sm (32") Smart: Bəli Çatdırılma: Bəli
190 Azn
Televizor Hisense MiniLED 65U7Q
Hisense MiniLED 65U7Q Hisense MiniLED 65U7Q – Premium görüntü, şok qiymət! Qiymət: 1399 AZN 65" (164 sm) MiniLED ekran – yüksək parlaqlıq, dərin qara rənglər QLED (Quantum Dot) – canlı və real rənglər 144Hz Gaming
1399 Azn
Televizor Xiaomi TV A 43 FHD
Yeni, bağlı, plomblu qutu Xiaomi TV A 43" Tam yeni və original məhsul 43" Full HD (1920x1080) Google TV / Wi-Fi / Bluetooth DTS Virtual:X Tam komplekt - qutu, pult və kabellər daxildir 1 il yazılı zəmanət
499 Azn
Televizor Bravis
269 Azn
Televizor Hisense Qled 7
660 Azn
Televizor Yoshiro
185 Azn
Televizor TCL
Televizor ideal vezyetdedi yutube netflix hamsin dəstəkləyir 82 ekrandır heç bir prablemi yoxdu Malın növü: Televizorlar Marka: TCL Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 82 sm (32") Smart: Bəli