Televizor Qled Samsung QE75QN90DAUXRU
Elan kodu: 141891
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 6 399 Azn
Samsung brendine məxsus bütün məhsulları bizdə əldə edə bilərsiz.QLED "Samsung QE75QN90DAUXRU"
Rəsmi zəmanət, Pulsuz çatdırılma, Yüksək keyfiyyətli servis.
Kredit Yoxdur!
Bütün məhsullar anbardan topdan satış qiymətinə!!
Malın növü: Televizorlar
Marka: Samsung
Ekran növü: QLED
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 191 sm (75")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli
HM Electronics
Bakı şəhəri
0555465XXXnömrəni göstər
Tarix: 09.08.2025
  • Sil
Televizor TCL
Yeni Zemanet 1 il Tcl Malın növü: Televizorlar Marka: TCL Ekran növü: OLED Ekran icazəsi: Ultra HD (4K) Diaqonal: 139 sm (55") Smart: Bəli Yeni: Bəli Çatdırılma: Bəli
750 Azn
Televizor Benq
10 Gun İstifadə olunub Madel Benk Diaqanal 82 (32) Smart TV Yotube Neftlix var Qeyd Çatdırılma var Malın növü: Televizorlar Marka: Benq Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 82 sm (32") Çatdırılma: Bəli
175 Azn
Televizor Hisense MiniLED 65U7Q
Hisense MiniLED 65U7Q Hisense MiniLED 65U7Q – Premium görüntü, şok qiymət! Qiymət: 1399 AZN 65" (164 sm) MiniLED ekran – yüksək parlaqlıq, dərin qara rənglər QLED (Quantum Dot) – canlı və real rənglər 144Hz Gaming
1399 Azn
Televizor Shivaki 32
200 Azn
Televizor Samsung 43Cu8000uxru
SAMSUNG 43CU8000UXRU – SLIM MODEL Samsung 43Cu8000uxru 109 EKRAN (43") – 4K UHD SMART TV Ultra nazik və şık dizayn İkinci əl – ideal vəziyyətdədir Heç bir problemi yoxdur (donma, qızma və s. yoxdur) Ayaqları və
559 Azn
Televizor LG
55 düymlük LG smart televizorda işləkdir.sadəcə uşaq ekranı qırıb ortasında qaraltı var. Malın növü: Televizorlar Marka: LG Ekran növü: QLED Ekran icazəsi: Ultra HD (4K) Diaqonal: 127 sm (50") Smart: Bəli
100 Azn
Televizor Hisense 85E7Q
2199 Azn
Televizor Samsung QE55Q8FAAUXRU
Televizor Hisense 50A6N
Hisense 50A6N – Smart TV ilə evində kinoteatr keyfi! 50" (127 sm) geniş ekran 4K Ultra HD görüntü keyfiyyəti HDR dəstəyi – daha canlı və real rənglər Smart TV – YouTube, Netflix və digər tətbiqlər Sürətli və rahat
639 Azn
Televizor Hisense MiniLED 75E8Q
Brend Hisense İşıqlandırma növü LED Ekranın diaqonalı 75 " (191 sm) Əməliyyat sistemi VIDAA HDR formatı Dolby Vision, HDR10, HDR10+ Tezlik 144 Hz Smart TV Var Səs sistemi Dolby MS12, DTS X Səs gücü 40
Televizor Toshiba Qled 65
65M550 Toshiba 165 Ekran Qled Cox az ve seliqeli isatafde olunub Toshiba Qled 65 Brend Toshiba Ekranın diaqonalı 65" (165 sm) Ekran icazəsi 4K UHD (3840 × 2160) TV texnologiyası - Ekran filtr
950 Azn
Televizor Hoffmann
169 Azn
Televizor Hoffmann
Hoffman Yenidi Zemaneti 1 il Çatdirilma var Malın növü: Televizorlar Marka: Hoffmann Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Quad HD (2K) Diaqonal: 109 sm (43") Çatdırılma: Bəli
350 Azn
Televizor LG
Gunka88 Televizor işləkdir smart deyil Qiymət 100 manat Ünvan kənd əhmədli K8519 Malın növü: Televizorlar Marka: LG Ekran növü: LED Ekran icazəsi: HD Diaqonal: 81 sm (32")
100 Azn
Televizor Shivaki
Shivaki Tezedi Zemaneti car Çatdırılma var Malın növü: Televizorlar Marka: Shivaki Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Quad HD (2K) Diaqonal: 109 sm (43") Smart: Bəli Çatdırılma: Bəli
400 Azn
Androiddi teze hediyye edilib Tek televizordu pult Malın növü: Televizorlar Marka: LG Ekran növü: Plazma Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 82 sm (32") Smart: Bəli