Televizor Samsung 50DU7100
Elan kodu: 139690
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 840 Azn
Samsung 50DU7100 İL-2024
İstehsalçı
Samsung
Ekranın diaqonalı
50" (127 sm)
Ekran icazəsi
4K UHD (3840 × 2160)
TV texnologiyası
LED
Ekran filtr texnologiyası
Yox
İşıqlandırmanın növü
Edge LED
Əməliyyat sistemi
Tizen
HDR formatı
HDR 10+
Tezlik
60 Hz
Smart TV
Var
Səs sistemi
Dolby Digital Plus
Səs gücü
20 Vt
Dinamiklərin sayı
2
Səsli idarəetmə
Dəstəklənən girişlər
HDMI x3, USB x1, Ethernet (RJ-45)
DLNA
HDMI
3
USB
1
TV tuner
DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Ölçülər (altlıqsız) (E × H × D)
64.7 × 112.3 × 6 sm
Ölçülər (altlıqla) (E × H × D)
VESA montaj standartı
200 × 200 mm
İstehsal tarixi
2024
Çəki (altlıqla)
9.9 kq
Çəki
9.5 kq
Zəmanət
12 ay
Komplektasiya
1x pult, televizor
Rəng
Qara
Xüsusiyyətlər
4K Upscaling
1 İL RESMİ ZEMANET VERİLİR
Malın növü: Televizorlar
Marka: Samsung
Ekran növü: Crystal
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 127 sm (50")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli
Emel Electronics
Bakı şəhəri
0703353XXXnömrəni göstər
Tarix: 18.08.2025
Televizor Samsung 50DU7100
  • Sil
Televizor Taube
290 Azn
Televizor LG 55QNED86A6A
LG 55QNED86A6A – 2025 Model | 120Hz Yeni nəsil görüntü keyfiyyəti ilə evinizdə kinoteatr effekti! 55 düym (139 sm) QNED ekran 120Hz yenilənmə tezliyi – Oyun və idman üçün ultra axıcı görüntü PS5 və Xbox üçün ideal
1649 Azn
Televizor LG 65QNED86A6A
2199 Azn
Televizor Xiaomi TV A 55 UltraHD 4K
Yeni, bağlı, plomblu qutu Xiaomi TV A 55" Tam yeni və original məhsul 55" 4K Ultra HD (3840x2160) Google TV / Wi-Fi / Bluetooth DTS Virtual:X Tam komplekt - qutu, pult və kabellər daxildir 1 il yazılı zəmanət
777 Azn
Televizor TCL QD-MiniLED 65C6K
Televizor TCL QD-MiniLED 65C6K Texnologiya Mini LED Tezlik diapazonu, Hz: 144 HZ Ekran icazəsi: UHD (3840x2160) Səs gücü: 40 W Zəmanət müddəti 1il Rəsmi _ Məhsullar anbardan çatdırılır Bütün məhsullar tam baglı
Televizor TCL QLED 50P7L
810 Azn
Televizor Quicks smart 82sm
170 Azn
Televizor Sharp
350 Azn
Televizor Samsung 49
İşlənmiş Sanmung TV 49"(124 sm).TV üzərində yügül cızıqlar var. Başqa heç bir problemi yoxdur. İstifadə olunmur deyə satılır. Malın növü: Televizorlar Marka: Samsung Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal:
400 Azn
Televizor LG
Samsung Qe65Q7Faauxru
Böyük ekran, möhtəşəm görüntü – QLED texnologiyası ilə! Samsung QE65Q7FAAUXRU 165 ekran (65") QLED Smart TV 4K Ultra HD görüntü keyfiyyəti Quantum Dot texnologiyası – daha parlaq və real rənglər Smart TV (Tizen) –
Toshiba 4K Smart 165SM televizor
790 Azn
Televizor Samsung
Yaxsi vezyetde razlasmaq da olar Razilasma yolu ile de olar Malın növü: Televizorlar Marka: Samsung
200 Azn
Televizor LG 65Nano80A6B
LG 65Nano80A6B – Real Rənglərin Yeni Səviyyəsi! 65" (165 sm) Geniş ekran – Maksimum zövq 4K Ultra HD – Kristal təmiz görüntü keyfiyyəti NanoCell Texnologiyası – Daha canlı və dəqiq rənglər Smart TV – webOS sistemi