Televizor Samsung 55CU8500
Elan kodu: 44127
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 1 159 Azn
Brend:
Samsung
Televizor növü:
LED
Smart TV:
var
Əməliyyat sistemi:
Tizen
Ekranın ölçüsü:
55"(140sm)
Texnologiya:
İşıqlandırma növü:
Edge LED
Ekran formatı:
16:9
Ekran icazəsi:
UHD (3840x2160)
Dinamiklərın sayı:
2
Səs gücü:
20 W
Həcmli səslənmə:
Q-Symphony
Audio format:
Dolby Digital Plus
HDMI:
3
Optik çıxış:
1
USB:
Ethernet (LAN):
Wi-Fi:
CAM modul:
Bluetooth:
5.2
VESA standartı:
200x200
Ölçülər altlıqla (mm), Eni / Hündürlüyü / Dərinliyi:
1232.9 x 774.1 x 249.1 mm