Televizor Samsung 55DU7100 4K 2024
Elan kodu: 141157
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 1 000 Azn
Samsung 55DU7100 4K 2024
İstehsalçı Samsung
Ekran diaqonalı 55" (140 sm)
Ekran həlli 4K UHD (3840×2160)
TV texnologiyası LED
Arxa işıq növü
Kənar LED
əməliyyat sistemi Tizen
HDR formatı
HDR10, HDR10+, HLG
Yeniləmə dərəcəsi 60 Hz
Ağıllı televizor
Səs sistemi Adaptiv səs, Dolby Digital Plus, OTS Lite
Səs gücü 20 Vt
Natiqlərin sayı 2
Girişlər
HDMI x3, USB x2, LAN
DLNA
HDMI 3
USB 2
Simsiz əlaqə
Bluetooth, Wi-Fi, Airplay
Buraxilis ili 2024
1il resmi zemanet
Malın növü: Televizorlar
Marka: Samsung
Ekran növü: LED
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 139 sm (55")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
ELAZ ELEKTRONIKA (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0558021XXXnömrəni göstər
Tarix: 25.06.2025
  • Sil
Televizor üçün kronşteyn
17 Azn
Televizor Nikai
82 Ekran Nikai (Manalit EkRan) 2024 Madel Demey Olar Tezedi Smart Tv YouTube var Qesey Vəziyətdədi Qeyd Çatdırılma var Malın növü: Televizorlar Marka: Nikai Ekran növü: LED Diaqonal: 109 sm (43") Çatdırılma: Bəli