Televizor Samsung 65S90DAXURU
Elan kodu: 140778
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 3 299 Azn
Samsung QE65S90DAXURU
Samsung 165ekran OLED 2024
Tam orjinal rəsmi məhsul
Nağd Qiymət 3299
1il rəsmi zəmanət
Birkart kecərlidi%
Ünvan 28may Azadlıq pr,97A (ABŞ səfirliyi yaxınlıqı)
Catdırılma və quraşdırılma mümkündür
Model kod: QE65S90DAXURU
Motion Xcelerator 144 Hz texnologiyası gecikmələr və görüntü bulanıqlığı olmadan son dərəcə hamar hərəkət ötürülməsini təmin edir. Siz 4K 144 Hz-ə qədər təsvir ölçüsündə VRR ,PS oyunlarını inanılmaz dərəcədə yüksək hamarlıq və dəqiq vizual effektlərlə izləməkdən zövq ala bilərsiniz
Xüsusiyyətlər
İstehsalçı
Samsung
Ekranın diaqonalı
65" (165 sm)
Ekran icazəsi
4K UHD (3840 × 2160)
TV texnologiyası
OLED
Ekran filtr texnologiyası
QLED
İşıqlandırmanın növü
Əməliyyat sistemi
Tizen
HDR formatı
HDR10, HDR10+, HLG
Tezlik
144 Hz
Smart TV
Var
Səs sistemi
360 Audio, Adaptive sound Pro, Dolby Atmos, OTS+
Səs gücü
40 Vt
Dinamiklərin sayı
2
Səsli idarəetmə
Yox
Dəstəklənən girişlər
HDMI x4, USB x2, Ethernet (RJ-45)
DLNA
HDMI
4x HDMI 2.0
USB
Naqilsiz qoşulma imkanı
TV tuner
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Ölçülər (altlıqsız) (E × H × D)
144.43 × 83.17 × 3.99 sm
Ölçülər (altlıqla) (E × H × D)
VESA montaj standartı
400 × 300 mm
İstehsalçı ölkə
Çin
İstehsal tarixi
2024
Çəki (altlıqla)
22.5 kq
Çəki
21.2 kq
Zəmanət
12 ay
Komplektasiya
1x pult, 1x altlıq, televizor
Rəng
Qara
Tövsiyə olunan baxış məsafəsi
2 m
Malın növü: Televizorlar
Marka: Samsung
Ekran növü: OLED
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 165 sm (65")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli
Nömrə 1 Elektronika
Bakı şəhəri
0706342XXXnömrəni göstər
Tarix: 05.11.2025
Televizor Samsung 65S90DAXURU
  • Sil
Televizor Hisense 85E7Q
2199 Azn
Televizor LG
Televizor tam işləkdi usdada olmuyub 109 ekrandi youtube netflix hamsin dəstəkləyir mişka pultnandi Malın növü: Televizorlar Marka: LG Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 109 sm (43") Smart: Bəli
340 Azn
Televizor TCL
690 Azn
Televizor Samsung UE43U8000fuxru
Samsung 109 Ekran 4K Smart TV – 2025 Model Ən son model – UE43U8000F Cəmi 20 gün istifadə olunub, vəziyyəti əladır. Yeni model olduğuna görə görüntü və performansı çox yüksəkdir. Xüsusiyyətlər: • 109 sm (43")
590 Azn
Televizor üçün kronşteyn
17 Azn
Televizor TCL QD-MiniLED 65C6K
Televizor TCL QD-MiniLED 65C6K Texnologiya Mini LED Tezlik diapazonu, Hz: 144 HZ Ekran icazəsi: UHD (3840x2160) Səs gücü: 40 W Zəmanət müddəti 1il Rəsmi _ Məhsullar anbardan çatdırılır Bütün məhsullar tam baglı
1449 Azn
Televizor Philips
210 Azn
Televizor Benq
10 Gun İstifadə olunub Madel Benk Diaqanal 82 (32) Smart TV Yotube Neftlix var Qeyd Çatdırılma var Malın növü: Televizorlar Marka: Benq Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 82 sm (32") Çatdırılma: Bəli
175 Azn
Televizor TCL SQD-Mini LED 75C7L
Televizor Hisense MiniLED 75E8Q
Brend Hisense İşıqlandırma növü LED Ekranın diaqonalı 75 " (191 sm) Əməliyyat sistemi VIDAA HDR formatı Dolby Vision, HDR10, HDR10+ Tezlik 144 Hz Smart TV Var Səs sistemi Dolby MS12, DTS X Səs gücü 40
Televizor LG
Televizor LG Smart 109SM
380 Azn
Televizor Shivaki 32
200 Azn
Televizor Samsung QE75Q7FAAUXRU
Böyük ekranlı premium QLED televiziya – ev kinoteatrı hissi! Samsung QE75Q7FAAUXRU 189 ekran (75") QLED Smart TV 4K Ultra HD görüntü keyfiyyəti Quantum Dot texnologiyası – daha parlaq və canlı rənglər Smart TV
189 Azn
Televizor LG OLED77B5RLA 2025
OLED Televizor OLED77B5RLA Yeni 2025 model Rəsmi zəmanət Catdırılma var Malın növü: Televizorlar Marka: LG Ekran növü: OLED Ekran icazəsi: Ultra HD (4K) Diaqonal: 196 sm (77") Smart: Bəli Yeni: Bəli Çatdırılma:
Televizor Hisense 85E7Q Qled
Hisensen 85E7Q Qled Hisense 85E7Q QLED – Böyük ekran, möhtəşəm görüntü! 85" (216 sm) QLED ekran – ultra böyük görüntü 4K UHD (3840×2160) – canlı və dəqiq rənglər Quantum Dot texnologiyası – daha parlaq və real