Televizor Samsung 75DU8500
Elan kodu: 158347
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 1 990 Azn
Istehsalçı Samsung
Samsung 75DU8500
Ekranın diaqonalı 75" (190 sm)
Ekran icazəsi 4K UHD (3840 × 2160)
TV texnologiyası LED
İşıqlandırmanın növü Edge LED
Əməliyyat sistemi Tizen
HDR formatı HDR 10+
Tezlik 60 Hz
Smart TV Var
Səs sistemi Dolby Digital Plus
Səs gücü 20 Vt
Dinamiklərin sayı 2
Simsiz qoşulma imkanı Bluetooth, Wi-Fi
Dəstəklənən girişlər HDMI x3, USB x2,
Magazadan satilir pakofqa 1il resmi zemanet en ucuz bizde
Malın növü: Televizorlar
Marka: Samsung
Ekran növü: LED
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 191 sm (75")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
ELAZ ELEKTRONIKA (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0558021XXXnömrəni göstər
Tarix: 25.06.2025
Televizor Samsung 75DU8500
  • Sil
Televizor Toshiba
150 Azn
Televizor LG OLED77B5RLA 2025
OLED Televizor OLED77B5RLA Yeni 2025 model Rəsmi zəmanət Catdırılma var Malın növü: Televizorlar Marka: LG Ekran növü: OLED Ekran icazəsi: Ultra HD (4K) Diaqonal: 196 sm (77") Smart: Bəli Yeni: Bəli Çatdırılma:
5149 Azn
Televizor Toshiba
279 Azn
Televizor Benq
10 Gun İstifadə olunub Madel Benk Diaqanal 82 (32) Smart TV Yotube Neftlix var Qeyd Çatdırılma var Malın növü: Televizorlar Marka: Benq Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 82 sm (32") Çatdırılma: Bəli
175 Azn
Televizor Hoffmann
Hoffman Yenidi Zemaneti 1 il Çatdirilma var Malın növü: Televizorlar Marka: Hoffmann Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Quad HD (2K) Diaqonal: 109 sm (43") Çatdırılma: Bəli
350 Azn
Televizor Samsung
Ela işleyir yenisi alinacaq deye satilir Malın növü: Televizorlar Marka: Samsung Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Ultra HD (4K) Diaqonal: 139 sm (55") Smart: Bəli
600 Azn
Televizor TCL
Televizor ideal vezyetdedi yutube netflix hamsin dəstəkləyir 82 ekrandır heç bir prablemi yoxdu Malın növü: Televizorlar Marka: TCL Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 82 sm (32") Smart: Bəli
200 Azn
Televizor Samsung
290 Azn
Televizor Shivaki
200 Azn
Televizor Shivaki
170 Azn
Televizor LG
55 düymlük LG smart televizorda işləkdir.sadəcə uşaq ekranı qırıb ortasında qaraltı var. Malın növü: Televizorlar Marka: LG Ekran növü: QLED Ekran icazəsi: Ultra HD (4K) Diaqonal: 127 sm (50") Smart: Bəli