Televizor Samsung Oled QE55S95DAUXRU
Elan kodu: 162415
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 2 450 Azn
Oled Samsung QE55S95DAUXRU
Yeni 2024 model
Rəsmi zəmanət
Catdırılma var
Malın növü: Televizorlar
Marka: Samsung
Ekran növü: OLED
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 139 sm (55")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli
Elvin
Bakı şəhəri
0997595XXXnömrəni göstər
Tarix: 22.06.2025
  • Sil
Televizor Samsung 55U8000FU
Samsung UE55U8000FUXRU – Premium Smart TV 55" Ultra HD 4K – kristal təmiz görüntü Crystal UHD texnologiyası – canlı və parlaq rənglər Smart TV & Wi-Fi – sürətli qoşulma, minlərlə tətbiq Güclü dinamik
1100 Azn
Televizor Hoffmann
Hoffman 82 Ekran Smart tv Hoffmann Malın növü: Televizorlar Marka: Hoffmann Ekran növü: LED Diaqonal: 82 sm (32") Smart: Bəli Çatdırılma: Bəli
190 Azn
Televizor TCL 65C655
1300 Azn
Televizor Lg 109
Televizor ideal vezyetdedi heç bir prablemi yoxdu youtube netflix hamsın dəstəkləyir 109 ekrandır Malın növü: Televizorlar Marka: LG Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 109 sm (43") Smart: Bəli