Televizor Samsung QLED QE55Q70DAUXRU
Elan kodu: 127277
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 1 449 Azn
İstehsalçı Samsung
İstehsal tarixi 2024
Ekranın diaqonalı
55 " (140 sm)
Ekran icazəsi
4K UHD (3840 × 2160)
TV texnologiyası QLED
Ekran filtr texnologiyası LED
Matritsa növü
Dual LED
İşıqlandırmanın növü
Əməliyyat sistemi Tizen
HDR formatı
HDR 10+
Tezlik 120 Hz
Smart TV Var
Səs sistemi
Adaptive Sound Pro
Səs gücü 20 Vt
Dinamiklərin sayı 2
Səsli idarəetmə var
Dəstəklənən girişlər
AV, HDMI x3, USB x2, Ethernet (RJ-45)
DLNA var
HDMI 4
USB 2
Naqilsiz qoşulma imkanı
Bluetooth, Wi-Fi, Airplay
TV tuner
DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Rəng Qara
Quantum 4К
__________________________
Magaza yoxdur
Məhsullar anbardan çatdırılır
Bütün məhsullar tam baglı upakofkada olur
Hər bir məhsula rəsmi servis zəmanəti verilir
Kredit yoxdur
Heç bir kart ilə aylığa bölməy yoxdur , yalnız nağd
Köçürmə yoxdur
Elanda ilk hər iki Nömrədə Whatsapp var
Malın növü: Televizorlar
Marka: Samsung
Ekran növü: QLED
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 139 sm (55")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli
Səid Electronics (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0505363XXXnömrəni göstər
Tarix: 30.06.2025
  • Sil
Televizor Samsung QE65S90DAUXRU
Brend Samsung Gaming TV Var Ekran icazəsi 4K UHD (3840 × 2160) Ekran filtr texnologiyası i QLED İşıqlandırma növü OLED Ekranın diaqonalı 65" (165sm) Əməliyyat sistemi Tizen HDR formatı HDR10, HDR10+, HLG Tezlik 144
2299 Azn
Televizor Xiaomi TV A 50 UltraHD 4K
Yeni, bağlı, plomblu qutu Xiaomi TV A 50" Tam yeni və original məhsul 50" 4K Ultra HD (3840x2160) Google TV / Wi-Fi / Bluetooth DTS Virtual:X Tam komplekt - qutu, pult və kabellər daxildir 1 il yazılı zəmanət
699 Azn
Televizor TCL
140 ekran əla vəziyyətdə televizorlar var 3 ədəd 140 ekran -599 azn , 1 ədəd 165 ekran - 799 azn Malın növü: Televizorlar Marka: TCL Ekran növü: QLED Ekran icazəsi: Ultra HD (4K) Diaqonal: 139 sm (55") Smart: Bəli
599 Azn
Televizor Xiaomi TV A 43 FHD
Yeni, bağlı, plomblu qutu Xiaomi TV A 43" Tam yeni və original məhsul 43" Full HD (1920x1080) Google TV / Wi-Fi / Bluetooth DTS Virtual:X Tam komplekt - qutu, pult və kabellər daxildir 1 il yazılı zəmanət