Televizor Samsung Smart 55DU7100, 2024
Elan kodu: 132761
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 959 Azn
Model kod:Samsung 55DU7100
Bahali lazer pultla
Coxx Nazik ince( ultraslim) modeldi
Biz en ucuz qiymete satiriq
1 il resmi zamanet
Qiymet sondu
Qeyd:Satisda topdan satis qiymetinnen ucuz,her olcude,her model televizorlar ve meiset texnikasi var
Malın növü: Televizorlar
Marka: Samsung
Ekran növü: QLED
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 139 sm (55")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Orxan
Bakı şəhəri
0503470XXXnömrəni göstər
Tarix: 02.04.2025
  • Sil
Televizor Samsung UE43T5300
380 Azn
Televizor Hisense 85E7Q
2199 Azn
Televizor Samsung QE43Q7FAAUXRU
Yeni Model Samsung QLED TV – Endirimdə! Samsung QE43Q7FAAUXRU 109 ekran (43") QLED Smart TV 4K Ultra HD görüntü – daha parlaq və canlı rənglər Quantum Dot texnologiyası ilə milyardlarla rəng çaları Q4 AI prosessor
749 Azn
Televizor Samsunq UE43U8000
590 Azn
Televizor LG
2399 Azn
Televizor Shivaki 32
200 Azn
Televizor Samsung
Ela işleyir yenisi alinacaq deye satilir Malın növü: Televizorlar Marka: Samsung Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Ultra HD (4K) Diaqonal: 139 sm (55") Smart: Bəli
600 Azn
Televizor Hoffmann
169 Azn
Televizor TCL QD-MiniLED 55C6K
Tezlik diapazonu, Hz: 144 HZ Ekran icazəsi: UHD (3840x2160) Səs gücü: 40 W Zəmanət müddəti 1il Rəsmi _ Məhsullar anbardan çatdırılır Bütün məhsullar tam baglı upakofkada olur Hər bir məhsula rəsmi servis zəmanəti
Televizor TCL
Televizor ideal vezyetdedi yutube netflix hamsin dəstəkləyir 82 ekrandır heç bir prablemi yoxdu Malın növü: Televizorlar Marka: TCL Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 82 sm (32") Smart: Bəli