Televizor Samsung Smart 65DU7100, 2024
Elan kodu: 134852
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 990 Azn
Model kod:Samsung 65DU7100
Bahali lazer pultla
Coxx Nazik ince( ultraslim) modeldi
Magazalarda negd 2000 azndi. Biz en ucuz qiymete satiriq
1 il resmi zamanet
Qiymet sondu
Qeyd:Satisda topdan satis qiymetinnen ucuz,her olcude,her model televizorlar ve meiset texnikasi var
Malın növü: Televizorlar
Marka: Samsung
Ekran növü: Crystal
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 165 sm (65")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Orxan
Bakı şəhəri
0503470XXXnömrəni göstər
Tarix: 26.03.2025
  • Sil
Televizor Bravis
269 Azn
Televizor Shivaki 32
200 Azn
Televizor LG OLED77B5RLA 2025
OLED Televizor OLED77B5RLA Yeni 2025 model Rəsmi zəmanət Catdırılma var Malın növü: Televizorlar Marka: LG Ekran növü: OLED Ekran icazəsi: Ultra HD (4K) Diaqonal: 196 sm (77") Smart: Bəli Yeni: Bəli Çatdırılma:
5149 Azn
Televizor Samsung 50q7f
Brend Samsung Gaming TV - Ekran icazəsi 4K UHD (3840 × 2160) Ekran filtr texnologiyası i QLED İşıqlandırma növü LED Ekranın diaqonalı 50" (127 sm) Əməliyyat sistemi Tizen HDR formatı HDR 10+ Tezlik 60 Hz Smart
899 Azn
Televizor Samsung QE55Q8FAAUXRU
1599 Azn
Televizor Samsung UE65U8000FUXRU LED
Televizor Shivaki
269 Azn
Televizor Samsung
Yenidi Zemanet 1 il Malın növü: Televizorlar Marka: Samsung Ekran növü: OLED Ekran icazəsi: Ultra HD (4K) Diaqonal: 127 sm (50") Smart: Bəli Çatdırılma: Bəli
650 Azn
Televizor Xiaomi TV A 50 UltraHD 4K
Yeni, bağlı, plomblu qutu Xiaomi TV A 50" Tam yeni və original məhsul 50" 4K Ultra HD (3840x2160) Google TV / Wi-Fi / Bluetooth DTS Virtual:X Tam komplekt - qutu, pult və kabellər daxildir 1 il yazılı zəmanət
699 Azn
Televizor Xiaomi TV A 55 UltraHD 4K
Yeni, bağlı, plomblu qutu Xiaomi TV A 55" Tam yeni və original məhsul 55" 4K Ultra HD (3840x2160) Google TV / Wi-Fi / Bluetooth DTS Virtual:X Tam komplekt - qutu, pult və kabellər daxildir 1 il yazılı zəmanət
777 Azn
Televizor Samsung
Samsung Tv Yenidi Isdifade olunmayib 109 ekrandi. Malın növü: Televizorlar Marka: Samsung Ekran növü: LCD Ekran icazəsi: Ultra HD (4K) Diaqonal: 109 sm (43") Smart: Bəli Yeni: Bəli
500 Azn
Televizor Hisense 85E7Q Qled
Hisensen 85E7Q Qled Hisense 85E7Q QLED – Böyük ekran, möhtəşəm görüntü! 85" (216 sm) QLED ekran – ultra böyük görüntü 4K UHD (3840×2160) – canlı və dəqiq rənglər Quantum Dot texnologiyası – daha parlaq və real
Shivaki televizor
Shivaki 127 ekran televizor.Smart Tv Malın növü: Televizorlar Marka: Shivaki Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 127 sm (50") Smart: Bəli Yeni: Bəli Çatdırılma: Bəli