Televizor Samsung UE43T5300 43 LED Smart TV
Elan kodu: 140473
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 570 Azn
Samsung UE43T5300 43" LED Smart TV
Malın növü: Televizorlar
Marka: Samsung
Ekran növü: LED
Ekran icazəsi: Full HD
Diaqonal: 109 sm (43")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Atc Kompüter Mağazası
Bakı şəhəri
Tarix: 08.02.2025
  • Sil
Televizor Hisense 85E7Q Qled
Hisensen 85E7Q Qled Hisense 85E7Q QLED – Böyük ekran, möhtəşəm görüntü! 85" (216 sm) QLED ekran – ultra böyük görüntü 4K UHD (3840×2160) – canlı və dəqiq rənglər Quantum Dot texnologiyası – daha parlaq və real
2699 Azn
Televizor Shivaki 32
200 Azn
Televizor LG 86QNED86A6A
LG 86QNED86A6A LG 86QNED86A6A (86" / 218 ekran) 2025 Model | Mini LED | 120Hz QNED + Mini LED texnologiyası – maksimum rəng və kontrast 4K UHD (3840×2160) – ultra aydın görüntü 120Hz tezlik – oyun və idman üçün
3879 Azn
Televizor LG
Televizor tam işləkdi usdada olmuyub 109 ekrandi youtube netflix hamsin dəstəkləyir mişka pultnandi Malın növü: Televizorlar Marka: LG Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 109 sm (43") Smart: Bəli
340 Azn
Televizor TCL 65C655
Riffel televizoru
82 Ekran Riffel (karopka var) Smart Tv Yotube bir başa qoşulur Heç bir Prablemi Yoxdu Çatdırılma var Malın növü: Televizorlar Marka: Riffel Ekran növü: LED Ekran icazəsi: HD Diaqonal: 82 sm (32") Smart: