Televizor Samsung UE65DU7100UXRU
Elan kodu: 109218
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 1 420 Azn
Televizor növü : 4K UHD
Smart TV : var
Əməliyyat sistemi : Tizen
Ekranın ölçüsü : 65"(165sm)
Texnologiya : LED
İşıqlandırma növü : Edge LED
HDR formatı - HDR10, HDR10+, HLG
Səs sistemi - Adaptive Sound, Dolby Digital Plus, OTS Lite.
Dinamiklərin sayı - 2
Səsli idarəetmə - Yox
Dəstəklənən girişlər - HDMI x3, USB x1, Ethernet (RJ-45)
DLNA - Var
HDMI - 3
USB - 1
Naqilsiz qoşulma imkanı - Bluetooth, Wi-Fi
TV tuner - DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Ölçülər (altlıqsız) (E × H × D) - 145.29 × 83.4 × 6.6 sm
Ölçülər (altlıqla) (E × H × D) - 145.29 × 88.11 × 26.61 sm
Çatdırılma Mümkündür Televizor Samsung UE65DU7100UXRU
Malın növü: Televizorlar
Marka: Samsung
Ekran növü: LED
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 165 sm (65")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli
Emel Electronics
Bakı şəhəri
0703353XXXnömrəni göstər
Tarix: 13.08.2025
  • Sil
Televizor TCL 65p7k
TCL 65P7K – 65" QLED 4K Smart TV Ev əyləncəsini yeni səviyyəyə qaldırın! QLED texnologiyası və 4K görüntü ilə inanılmaz rəng və detallardan zövq alın. Əsas xüsusiyyətlər: • 65" (165 sm) böyük ekran • 4K Ultra
1149 Azn
Televizor TCL SQD-Mini LED 65C7L
2070 Azn
Televizor Shivaki 81 sm
ÇATDIRILMA PULSUZ. Shivaki 81 sm (32") Smart TV – Kompakt Ölçü, Müasir Texnologiya! Kiçik və orta ölçülü otaqlar üçün ideal seçim axtarırsınızsa, Shivaki 81 sm (32 düym) televizoru həm qiyməti, həm də
220 Azn
Televizor LG 50QNED80A6A
899 Azn
Televizor TCL 65C655
Televizor Shivaki
Shivaki Tezedi Zemaneti car Çatdırılma var Malın növü: Televizorlar Marka: Shivaki Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Quad HD (2K) Diaqonal: 109 sm (43") Smart: Bəli Çatdırılma: Bəli
400 Azn
Televizor Hisense 85E7Q Qled
Hisensen 85E7Q Qled Hisense 85E7Q QLED – Böyük ekran, möhtəşəm görüntü! 85" (216 sm) QLED ekran – ultra böyük görüntü 4K UHD (3840×2160) – canlı və dəqiq rənglər Quantum Dot texnologiyası – daha parlaq və real