Televizor Vesta 55NUC900 139cm Smart TV
Elan kodu: 227313
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 749 Azn
Endrimdə Qiymət:745azn
Ünvana çatdırılma pulsuz
Kredit var BirBank vasitəsilə
Əməliyyat sistemi:Google TV
Brend:Vesta
Ekranın diagonalı, düym:55
HD-format:4K+HDR
Smart TV dəstəklənməsi:Bəli
Televizorun növü:LCD (LED)
əyri ekran:Xeyr
Zəmanət müddəti:36 ay
Rəng:Boz, Qara
Dəstəklənən flash-kart formatları:Cl+, CI
Dəstəklənən simsiz interfeyslar:Bluetooth, Wi-Fi
İnteraktiv idaraetmə:Səsli
Dinamiklarin sayı:2
TV-tuner:Bəli
Qulaqliq üçün yuva:Bəli
Divara bərkitmə:Bəli
İstehsalçı ölkə:Özbəkistan
Brendin ölkəsi:Türkiyə
Komplektasiya:Ayaqlar, Bluetooth-pult
Malın növü: Televizorlar
Marka: Digər
Ekran növü: LED
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 139 sm (55")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli
İmdad Electronics
Bakı şəhəri
0504498XXXnömrəni göstər
Tarix: 09.04.2026
  • Sil
Televizor Benq
10 Gun İstifadə olunub Madel Benk Diaqanal 82 (32) Smart TV Yotube Neftlix var Qeyd Çatdırılma var Malın növü: Televizorlar Marka: Benq Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 82 sm (32") Çatdırılma: Bəli
175 Azn
Televizor Yosiro 109sm
330 Azn
Televizor Xiaomi TV A 50 UltraHD 4K
Yeni, bağlı, plomblu qutu Xiaomi TV A 50" Tam yeni və original məhsul 50" 4K Ultra HD (3840x2160) Google TV / Wi-Fi / Bluetooth DTS Virtual:X Tam komplekt - qutu, pult və kabellər daxildir 1 il yazılı zəmanət