Televizor YOSHIRO YTV-65QTA7723B
Elan kodu: 43422
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 999 Azn
Brend:
YOSHIRO
Televizor növü:
QLED
Smart TV:
var
Əməliyyat sistemi:
Android 11
Ekranın ölçüsü:
65"(165sm)
Texnologiya:
İşıqlandırma növü:
DIrect LED
Ekran formatı:
16:9
Ekran icazəsi:
UHD (3840x2160)
Dinamiklərın sayı:
2
Səs gücü:
24 W
Kompozit giriş:
1
3,5 mm audio çıxış:
HDMI:
3
Optik çıxış:
USB:
Ethernet (LAN):
Wi-Fi:
CAM modul:
VESA standartı:
400x200
Rəng:
Qara
Qablaşdırmaya daxildir:
Pult
Zәmanәt:
2 il
#televizor #tilvizor #tilvizir #tv #tvler #televizorlar #tilvizerler #smarttv #sma
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
TopMart
Bakı şəhəri
Tarix: 03.03.2024
  • Sil
Televizor TCL
690 Azn
Televizor Hoffmann
Hoffman Yenidi Zemaneti 1 il Çatdirilma var Malın növü: Televizorlar Marka: Hoffmann Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Quad HD (2K) Diaqonal: 109 sm (43") Çatdırılma: Bəli
350 Azn
Televizor Samsung
Ela işleyir yenisi alinacaq deye satilir Malın növü: Televizorlar Marka: Samsung Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Ultra HD (4K) Diaqonal: 139 sm (55") Smart: Bəli
600 Azn
Televizor Shivaki
109 Ekran Smar tv wi-fi YouTube 6ay zamanet Smrat Svaki Malın növü: Televizorlar Marka: Shivaki Ekran növü: LED Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 109 sm (43") Smart: Bəli Yeni: Bəli Çatdırılma: Bəli
320 Azn
Toshiba 4K Smart 165SM televizor
790 Azn
Televizor LG 65Nano80A6B
LG 65Nano80A6B – Real Rənglərin Yeni Səviyyəsi! 65" (165 sm) Geniş ekran – Maksimum zövq 4K Ultra HD – Kristal təmiz görüntü keyfiyyəti NanoCell Texnologiyası – Daha canlı və dəqiq rənglər Smart TV – webOS sistemi