UPS SVC VP-1000VA
Elan kodu: 128888
Kateqoriya Elektronika
Kompüter aksesuarları
Qiymət 90 Azn
UPS "SVC VP-1000VA"
UPS SVC VP-1000VA
Enerji tutumu: 1000VA/500W
Giriş gərginliyi: 110/120Vac və ya 220/230/240Vac
Giriş gərginlik diapazonu: 85-150Vac / 145-290Vac
Çıxış gərginliyi: 110/120Vac və ya 220/230/240Vac
Çıxış gərginlik diapazonu: 102-132Vac / 200-255Vac
Batareya: 12V/9AH x 1 ədəd
EuroSec – Sizin təhlükəsizliyiniz bizim peşəmizdir!
Malın tipi: UPS
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli
Eurosec
Bakı şəhəri
0102342XXXnömrəni göstər
Tarix: 28.03.2026
UPS SVC VP-1000VA
  • Sil
Ana plata Combo i5 8500
200 Azn
Noutbuk ekranı
25 Azn
Apple Magic Mouse 2 White
90 Azn
Monitor HP
55 Azn
Magic mouse white 4 USB-C
189 Azn
HP Gaming Mouse M280
40 Azn
Nb F 80 Monitor tutacağı satılır
65 Azn
Monitor Lenovo 66FCGAC2EU-N
490 Azn
Monitor stendi North Nayou F80
Orginal NB F80 monitor tutacağı. Uyğun monitor ölçüləri: 17"-32" diaqanal Maksimum ağırlıq - 9 kg VESA ölçüləri: 75*75 - 100*100 mm Horizontal dönmə: 360° Vertikal əyilmə: +85°/ -30 Quraşdırılma yeri: masa
65 Azn
YubiKey 5C NFC təhlükəsizlik açarı
155 Azn
Noutbuk adapterləri
15 Azn
HP M24f FHD Monitor 2E2Y4AA
354 Azn
Mini keyboart S1 klaviaturası
Mini Keyboard işıqlı Mini keyboart S1 klavatura Endirim 25Yox 15Azn Usb girisli keyboard Xüsusiyyətləri. wireless computer Smartfon tablet Android tv Led Mini Mouspad Bluetooth 4.0 V.s. Mağaza: Memar Əcəmi Hüseynbala
15 Azn
SSD Micron 512GB
95 Azn
Online UPS MR-US1KRT
Online UPS "MR-US1KRT" MR-US1KRT Smart Online UPS, 1kVA, with 2*12V/7Ah battery, rack mount Malın tipi: UPS Yeni: Bəli Çatdırılma: Bəli