Televizor Samsung 55DU7100
Elan kodu: 141043
Kateqoriya Məişət texnikası
Televizor
Qiymət 950 Azn
Samsung 55DU7100 İL-2024
İstehsalçı
Samsung
Ekranın diaqonalı
55" (140 sm)
Ekran icazəsi
4K UHD (3840 × 2160)
TV texnologiyası
LED
Ekran filtr texnologiyası
Yox
İşıqlandırmanın növü
Edge
Əməliyyat sistemi
Tizen
HDR formatı
HDR 10+
Tezlik
60 Hz
Smart TV
Var
Səs sistemi
OTS Lite
Səs gücü
20 Vt
Dinamiklərin sayı
2
Səsli idarəetmə
Dəstəklənən girişlər
HDMI x3, USB x1
DLNA
HDMI
3x HDMI 2.0
USB
1x USB 2.0
TV tuner
DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Ölçülər (altlıqsız) (E × H × D)
71.08 × 123.41 × 6.03 sm
Ölçülər (altlıqla) (E × H × D)
VESA montaj standartı
200 × 200 mm
İstehsal tarixi
2024
Çəki (altlıqla)
11.6 kq
Çəki
11.2 kq
Zəmanət
12 ay
Komplektasiya
1x pult, televizor
Rəng
Qara
Xüsusiyyətlər
4К Upscaling, PurColor, Q-Symphony
1 İL RESMİ ZEMANET VERİLİR
Samsung 55DU7100
Malın növü: Televizorlar
Marka: Samsung
Ekran növü: Crystal
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 139 sm (55")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli
Emel Electronics
Bakı şəhəri
0703353XXXnömrəni göstər
Tarix: 30.07.2025
Televizor Samsung 55DU7100
  • Sil
Televizor Beko B55M 790B
Beko B55M 790B Beko B55M 790B – 55" 4K Smart TV Ev əyləncəsini yeni səviyyəyə qaldırın! Böyük ekran və 4K Ultra HD görüntü ilə film, serial və oyunlardan maksimum zövq alın. 55" (139 sm) böyük ekran 4K Ultra